Hazır Beton

HAZIR BETON

Çavuş Beton tüm faaliyetlerinde çevreye duyarlı, iş güvenliği gereklerine hassasiyetle uyan bir çalışma anlayışını ilke edinmiştir.

Hammadde Tedarik:
Hazır betonumuz; en seçkin ve standartlara uygun üretim yapan taş ocaklarından temin edilen agrega ve kalitesini kanıtlamış Şanlıurfa distribütörü olduğumuz Mardin Çimento ve Çimko çimentolarından üretilmektedir.

Üretim Süreci:
Üretim süreçlerinde agregaya ilişkin elek analizi, yassılık, özgül ağırlık ve su emme gibi deneylerle TS 706 EN 12620 standalarına uygunluğunun yanı sıra; malzemenin sert, dayanıklı ve boşluksuz olması; toz, toprak ve betona zarar verebilecek maddeler içermemesi, çimentoyla zararlı reaksiyona girmemesi, basınca ve aşınmaya mukavemeti hassasiyetle analiz edilmektedir.
Hazır beton üretiminde çimentonun tedariği kritik öneme sahiptir.  Mardin Çimento ve Çimko’ nun ilimizdeki tek distribütörü olan Çavuş Beton, sahibi olduğu 30 çimento nakliye aracı ile bu zinciri kesintisiz sağlayabilmektedir.

Kapasite:
Modern teknolojilerle kurulmuş iki beton santralimizin toplam üretim kapasitesi 750,000 m3/yıl olup, Şanlıurfa ilinde %25lik pazar payı ile sektörün önde gelen üreticileri arasındadır. 

Teslimat:
Çavuş Beton; tamamı öz malı olan 25 beton mikseri, 5 beton pompası ve Şanlıurfa ilinde en büyük ve 5 yaşından genç araç ve ekipman parkına sahiptir. Organizasyonumuz, kiralık araç kullanılmıyor oluşu ve gelişmiş sipariş takip modülü uygulaması ile “TAM ve ZAMANINDA TESLİMAT” kabiliyeti sayesinde müşterilerinin güvenini ve tercihini kazanmıştır. 

 

 

 

TTS Başvuru Formu