- Araç Kayıt ve Değişiklik Formu
TTS ve euroShell tüm cihaz siparişleriniz ve mevcut cihazlarınız ile ilgili değişiklikleriniz için kullanacağınız formu bilgisayarınıza indirmek için lütfen başlığa tıklayınız.

- Banka Hesap Değişiklik Formu
Shell'de tanımlı banka hesabınızı değiştirmek istediğinizde kullanmanız gereken formu Ek3'te bulabilirsiniz. Banka hesabınızın değişiklik işlemi, yeni hesap bilgilerinizin bankanız tarafından Shell’e bildirilmesinden sonra yapılabilmektedir. Formu bilgisayarınıza indirmek için lütfen başlığa tıklayınız.

- Müşteri Bilgi Değişiklik Formu
Müşteri bilgileriniz ile ilgili ticari ünvan, adres bilgisi gibi değişiklikleri Shell'e bildirmek için kullanacağınız formu bilgisayarınıza indirmek için lütfen başlığa tıklayınız.

- İnternet Şifresi Başvuru Formu
İnternet üzerinden filo yönetiminizi yapabilmeniz için şifre talep formunu bilgisayarınıza indirmek için lütfen başlığa tıklayınız.

- Provizyon Formu (İstasyonlar için)
Provizyon sistemi Shell Taşıt Tanıma Sistemine dahil araçların, otomatik olarak yakıt alamadığı durumlarda Taşıt Tanıma cihazını kullanmadan, ilgili istasyonun Shell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmesi sayesinde yakıt alımını sağlayan sistemdir. Formu bilgisayarınıza indirmek için lütfen başlığa tıklayınız.

- Araç Devir Formu 
Formu bilgisayarınıza indirmek için lütfen başlığa tıklayınız.

- EuroShell Arıza Formu 
Formu bilgisayarınıza indirmek için lütfen başlığa tıklayınız.

 

TTS Başvuru Formu