TAŞIT TANIMA SİSTEMİ DOĞRU AKARYAKIT ALIMINI KOLAYLAŞTIRIYOR - ÇAVUŞ GROUP

TAŞIT TANIMA SİSTEMİ DOĞRU AKARYAKIT ALIMINI KOLAYLAŞTIRIYOR.

 

Taşıt tanıma sisteminin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların bazıları şirket araç sahiplerinin hayatını kolaylaştırmaya yöneliktir bazı faydaları ise şirket araçlarının motor ömrünü uzatacak türdendir.

 

Birden çok şirket aracı sahiplerine dikkat çekecek olursak, birden çok araca sahip olmak kontrolünde zorlaşması anlamına gelmektedir. Bireysel bir araca sahip olmak ile birden çok araca sahip olmak arasında büyük bir fark bulunmaktadır. Bu farkı en aza indirecek yöntem ise Taşıt Tanıma Sistemi’dir.

 

Şirket araç sahiplerinin araçları hakkında düşünmesi gereken belirli hususlar bulunmaktadır. Akaryakıt alırken ekonomiyi ön planda tutmalı mıyım yoksa araçlarımın motor performansı daha mı öncelikli? Taşıt tanıma sistemi üyeleri bu sorunun cevabını çok iyi biliyor, elbette ikisi de önemli. Shell akaryakıtları hem piyasaya göre uygundur hem de ileri teknolojiyle üretilmiş Shell akaryakıtları araçlarınızın motorunu korur. Dünyanın akaryakıt devlerinden ilk üçünün içerisinde yer alan Shell, akaryakıtlarını teknolojiyle birleştirip, tüketicilerine en iyi akaryakıtı sunmaktadır.

 

TTS üyeleri Shell akaryakıtlarından, araçlarından inmeden rahatça faydalanmakta ve araçları için en doğru akaryakıtı almaktadırlar. TTS üyeleri online olarak şirket araçlarını görüntüleyebilmekte, diledikleri akaryakıt alımını online olarak seçebilmektedirler. Bu sayede yanlış akaryakıt alımının önüne geçilmiş olmaktadır. Shell akaryakıtlarının fiyatlarını belirlerken, piyasayı takip ederek, kullanıcıların yüzünü güldürecek şekilde ayarlamaktadır.

 

Şirket araç sahipleri şirket araçlarına güvenerek iş ağlarını devam ettirmektedir. Peki, şirket araçlarının ömrü ne kadardır? Araçların ömrünü uzatmak için doğru akaryakıt alımının araç motorlarına etkisi oldukça fazladır. Shell akaryakıtlarının içinde barındırdığı özel formül sayesinde, araç motorları alınan akaryakıtla birlikte temizlenmekte, tortu ve kirlilik barındırmamaktadır. Bu sayede araç motoru temiz kalarak, aşınmalar meydana gelmez.  Taşıt tanıma sistemine dahil olan şirket araç sahipleri temiz akaryakıt alımı sağlayarak, motor ömürlerini uzatabilmekte ve şirket araçlarının ihtiyacı olan bakım, onarım, servis ihtiyaçlarını da TTS sayesinde görüntüleyebilmektedirler. Peki Taşıt tanıma sistemi üyeleri bunu nasıl mı yapıyor? Shell taşıt tanıma üyelik paneline girerek, şirket araçlarını görüntüleyen TTS üyeleri sanki tek bir araç kullanıyormuşçasına, diledikleri işlemi her bir araç için ayarlayabilir, dilerse tek bir araç için bilgileri düzenleyebilir.

 

Aylık şirket araçlarım kaç kilometre yakacak, bu benim ne kadar zararıma olacak diye düşünmenize gerek bırakmayan sistem Taşıt tanıma sistemidir. Neden mi bu sorunu artık düşünmüyorsunuz, çünkü akaryakıt alımlarınızı her bir aracınız için belirleyebilirsiniz. TTS sadece en iyi akaryakıtı almanızı sağlamıyor, ayrıca ne kadar akaryakıt alacağınızda TTS üyelerinin elinde. Bu sistemde kontrol size ait. Dilediğiniz şirket aracınızın alacağı akaryakıtı durdurabilir, isterseniz fulleyebilir, isterseniz de yakacağı kilometreye göre alacağı akaryakıtı düzenleyebilirsiniz. Bu sayede tıpkı tek bir aracınız varmış gibi tek bir fatura elinize ulaşmaktadır ve bu fatura da sizin kontrolünüzdedir.

 

Şirket araçlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, tek bir araca sahip olmanıza gerek yok. Birden çok şirket arabanızın olması, araçlarınızla teker teker ilgilenemeyeceğiniz anlamını taşıtamamaktadır. TTS sayesinde ne kadar şirket aracınız olursa olsun, hepsiyle teker teker ilgilenebilecek, doğru akaryakıt almalarını sağlayarak, sizinle daha uzun yollarda birlikte olmalarını sağlayabileceksiniz.

 

Şirket araçlarınız için hep daha ekonomik, hep daha uygununu hem de hep daha kaliteli hizmeti istiyorsanız, doğru cevap Shell TTS’dedir. Bu sistem sayesinde artık araçlarınız size hep bir tık kadar yakınınızda olacak, online şirket araçlarınızın nerede olduklarını bilmekten rahatlık duyacaksınız.

 

Taşıt tanıma sistemine üye olduğunuzda, araçlarınızla daha uzun yollarda birlikte olursunuz.

 

 

 


Warning: include(blog.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27

Warning: include(blog.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27

Warning: include(): Failed opening 'blog.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27