TAŞIT TANIMA SİSTEMİ İLE FİRMA ARAÇLARININ KONTROLÜ SİZDE - ÇAVUŞ GROUP

TAŞIT TANIMA SİSTEMİ FİRMA ARAÇLARININ KONTROLÜNÜN SİZDE OLMASINI SAĞLAMAKTADIR.

Taşıt Tanıma Sistemi firma araç sahibi olanlar için kolaylık sağlayan, ileri teknolojinin kullanıldığı akıllı bir sistemdir. Şirket araçlarının denetimi, firma araç sahipleri için ekstra bir yük olmaktadır, bu yükü azaltmak ise Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde mümkün olmaktadır.

Çavuş Group Ataşehir Gümrük Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ne üye olmuş araçlar için TTS hizmeti sunmaktadır. Henüz taşıt tanıma sistemine dâhil olmayanlar ise;  Cavuş Group Taşıt Tanıma Sistemi başvuru formuna https://www.cavusgroup.com.tr/tts-basvuru-formu adresinden ulaşabilmekte ve TTS’ye üye olabilmektedirler.

Taşıt Tanıma Sistemi şirket araçlarınıza monte edilen ekipmanlarla Çavuş Group Ataşehir Gümrük Shell’in de dâhil olduğu, Türkiye’nin her köşesindeki TTS hizmeti veren Shell noktalarından hızlı, hata payı olmaksızın otomatik yakıt alınmasını sağlamaktadır. Firma araç sahipleri, şirket araçlarının nerede, ne zaman, ne kadar, hangi tür akaryakıt alındığının kontrolünü sağlayabilmekte ve şirket araçları konusunda ay sonunda sürprizlerle karşılaşmamaktadır.

Araç sahiplerini teknolojide bir adım daha ileri götüren Shell TTS teknolojisi  şirket araç sahiplerine araçları üzerinde hâkimiyet sağlamaktadır. TTS sisteminin akıllı aparatları şirket araçlarının teknolojiyi yakalamasını sağlamakta ve avantajlar sunmaktadır. Akıllı anahtarlık, akıllı halka ve taşıt kimlik ünitesi olmak üzere üç farklı taşıt tanıma ünitesi bulunmaktadır. Akıllı anahtarlık montaj gerektirmez, elde taşınabilir, araçtan inmeden hızlı ve güvenli akaryakıt alımı sağlar. TTS taşıt tanıma ünitelerinden akıllı halka araca montaj edilmektedir ve araçtan inmeden TTS pompalarından araçtan inmeden dolum yapılmasını sağlamaktadır. Taşıt kimlik ünitesi, şirket araçlarının almış olduğu akaryakıtın kilometre başına ne kadar yaktığını görüntüleyebilme ve raporlama olanağı sağlamaktadır.

Firma araç sahiplerinin memnuniyetini ön planda tutan Shell ve Çavuş Group Ataşehir Gümrük Shell TTS’yle firma araç sahiplerine bekledikleri memnuniyeti ve hızı sağlamaktadırlar.

TTS’nin sunmuş olduğu avantajlar sadece akaryakıtla sınırlı değildir. TTS’yle şirket araçlarının yakmış olduğu akaryakıt raporlanabilmekte, şirket araç sahipleri ise raporu isterlerse bilgisayarlarından, tabletlerinden veya cep telefonlarından görüntüleyebilmektedirler. Online raporlama özelliği sayesinde filoların almış olduğu akaryakıt durdurulabilir, sınırlandırılabilir böylelikle firma araç sahibi şirket araçlarının ne kadar akaryakıt alacağını kontrolü altında tutabilmektedir.

Her ay şirket araçlarının akaryakıt faturaları ekstra iş gücü oluşturmakta ve şirket araç sahipleri muhasebe konusunda zorlanmaktadır. Her ay biriken faturaları ayırmak, hangi aracın ne kadar yaktığının faturalarını incelemek şirket araç sahipleri için zaman kaybı yaratmaktadır. Shell ve Çavuş Group Ataşehir Gümrük Shell TTS müşterine ayda iki kez ulaşacak fatura sistemiyle bu problemden onları kurtarmıştır. Araç sahipleri kendilerine ayda iki kez ulaşacak detaylı faturayla, kendilerini yoran, ekstra iş gücü harcamalarını sağlayan muhasebe işleriyle uğraşmak zorunda kalmayarak TTS’nin rahatlığından yararlanmaktadırlar.

Şirket araç sahipleri, Shell’in ve ayrıca Çavuş Group Ataşehir Gümrük Shell’in de anlaşmalı olduğu bankalardan hesap açarak faturalarının otomatik ödenmesiyle daha kolay bir sistemin parçası olmaktadırlar. Bu sayede faturalarla uğraşmak zorunda kalmadan, ekstra iş yükü oluşmadan şirket araçlarına harcayacakları zamanlarını TTS’nin sağladığı rahatlık sayesinde diğer işlerine ayırabilmektedirler. Shell müşterilerinin ihtiyaçlarının ne olduğunu bularak, çözüm yolu üretmektedir.

TTS’ ye dâhil olan şirket araçları 909 Shell noktasında TTS pompalarından yararlanabilmekte, hızlı ve rahat bir biçimde akaryakıt alımlarını yapabilmektedir. Shell motorist sayesinde de kendilerine en yakın Shell istasyonunu rahatlıkla bulabilmektedirler.

Taşıt Tanıma Sistemi ve Shell’in sağlamış olduğu ayrıcalıklardan uzak kalmamak için, şimdi şirket araçlarınızın ihtiyacı olan güvene kavuşmasını sağlayın.

Taşıt Tanıma Sistemi’yle gelecek uzak değil. 


Warning: include(blog.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27

Warning: include(blog.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27

Warning: include(): Failed opening 'blog.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27