TAŞIT TANIMA SİSTEMİNE GEÇİN, TASARRUFUNUZ BOL OLSUN - ÇAVUŞ GROUP

TAŞIT TANIMA SİSTEMİNE GEÇİN, TASARRUFUNUZ BOL OLSUN

Taşıt tanıma sistemi araçlarınızın kontrolünü sağlamakla kalmaz ayrıca TTS üyelerine akaryakıt tasarrufu da sağlar. Büyümeye ve gelişmeye çalışan her firma, aldıkları hizmeti gözden geçirmek zorundadırlar. Şirket sahibi olanlar, şirketleri konusunda her detayı gözden geçirmeli ve şirketlerinin yararına olacak atılımları düşünmeli ve ona göre hareket etmelidirler. Çünkü alacakları her hizmetin maliyeti onları zorlamayacak ve firmaya zarar vermeyecek şekilde olmalıdır. Firma sahiplerinin atacakları her adım, şirketleri için önem taşımaktadır.

Taşıt tanıma sistemi firma araç sahipleri için işte burada devreye girer. Örnek olarak büyük büyük ya da küçük araç filolarına ya da farklı taşıtlara sahip olan işletmeler açısından, araçları için alacağı akaryakıt kalitesi hem yüksek olmalı hem de uygun maliyetli olmalıdır.

Sürekli artan akaryakıt fiyatları, kullanıcının doğru tercih yapmasını da gerektirir. Akaryakıtta öncülerin arasında bulunan Shell, akaryakıt piyasasını inceleyerek, tüketiciye mümkün olan en iyi akaryakıtı en uygun fiyatta vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede firma araç sahipleri hem doğru ve kaliteli akaryakıtı alabilir hem de aynı zamanda daha uygun fiyata şirket araçlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

Taşıt Tanıma Sistemiyle Artan benzin fiyatları artık şirket araç sahiplerinin gözlerini korkutmayacak, ay sonunda hiç beklemedikleri akaryakıt faturalarıyla karşılaşmayacaklar. TTS filonuzun tamamen sizin kontrolünüzde olmasını sağlar.

Ülkemizin en güvenilir akaryakıt istasyonları arasında bulunan ve ayrıca akaryakıtta en son teknolojiyi kullanarak araçlarınızın için en iyi akaryakıtı almanızı sağlayan Shell firması, sizin bütçenizi de düşünmektedir.

Firma araç sahipleri aldıkları akaryakıtta ihtiyacı olan kalitenin yanı sıra, ayrıca Taşıt tanıma sisteminin şirket araçlarınızın bakımı için sağladığı avantajlar sayesinde şirket araçlarınızı daha fazla düşünmenize gerek kalmıyor. Şirket araçlarının ömürleri ne kadar uzun olursa, şirket araç sahipleri o araçtan alacağı verimlilik daha fazla olmaktadır. Kullanılmayacak durumda olan şirket araçları, firma sahiplerine zarar ettirmektedir. Bu da ekonomik yönden firma sahiplerini etkilemektedir. Doğru akaryakıtın alınması şirket araçlarının ömrünü uzatarak, şirket araç sahiplerinin araçlarından daha fazla verim almasını sağlamaktadır. Taşıt tanıma sistemi sayesinde bakımı, onarımı, servis ihtiyacı olan şirket araçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede, sadece tek bir tıkla filolarınızın kontrolünü almış olacaksınız.

Çok sayıda şirket için en önemli hizmetler arasında gelen taşıt tanıma sistemi ile yakıt tasarrufundan sağlayacağız maddi tasarruf hem de zamandan kazanım sağlayacaksınız. Alacağınız akaryakıtı en uygun olmasına rağmen en kaliteli, hem de şirket aracınızın ömrünü uzatacak şekilde almış olacaksınız.

Akaryakıt fiyatları her ne kadar artarsa artsın, filolarınız artık Shell güvencesiyle en iyi kaliteyi en makul fiyata alacaksınız. Filolarınızı yönetebilmeniz sayesinde,, akaryakıt alımlarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilecek, bu sayede tasarruf sağlayabileceksiniz. Akaryakıtlarda olan artışlardan etkilenmeyecek, filonuza dilediğiniz kadar akaryakıt alımı yapabilecek ya da durdurabileceksiniz.

Şirket araçlarınız her seferinde yakıt istasyonu aramayacak, 1000’i aşkın TTS logolu Shell istasyonlarında akaryakıt alımı yapabilecek. Ayrıca farklı tiplerde alınan akaryakıt araçta tasarruf yapılmamasına neden olmaktadır ayrıca sürekli farklı akaryakıt seçimi aracın motoruna belli zaman aşımında zarar vermektedir. TTS ile hem kaliteli hem de daha uygun akaryakıt alabileceksiniz. Firma araçlarınız kendine göre uygun benzin, mazot ya da farklı yakıtları alarak size daha çok verimlilik sağlayacak. TTS’nin imkânlarından yaralanmak için, https://www.cavusgroup.com.tr/tts-basvuru-formu adresine tıklayarak, üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra, firma araçlarınızın kontrolünün sizin elinizde olacağını ve ayrıca akaryakıtta tasarrufunuzun artacağını göreceksiniz.

Taşıt Tanıma Sistemiyle tasarruf etmenin keyfine varın, araçlarınız kontrol altında.


Warning: include(blog.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27

Warning: include(blog.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27

Warning: include(): Failed opening 'blog.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/capcomtr/public_html/pages.php on line 27